kapacita wifi parking tv

Izby a zariadenie

Penzión má kapacitu 15 lôžok (+5 prístelok).

Prízemie
Izba č. 1 je 2-posteľová s oddelenými lôžkami, vlastnou kúpelňou a WC, vybavené TV stolíkom, 3-dielnou skriňou a kreslom na oddych.

izba c 1 n01 izba c 1 n02 izba c 1 n03

Izba č. 2 je 3-posteľová izba s jedným manželským dvojlôžkom a jednou posteľou zvlášť. Vybavená je písacím a TV stolom, veľkou skriňou a pohodlnými kreslami. Vlastná kúpelňa je so sprchovým kútom, WC, bidetom a umývadlovou skrinkou.

izba c 2 n02 izba c 2 n03 izba c 2 n04


Poschodie
- Na poschodí sa nachádzajú dve 2-posteľové izby, jedna 3-lôžková izba a jeden apartmán.

Izba č. 3 je 2-lôžková izba s oddelenými posteľami, v prípade požiadavky môžu byť umiestnené spolu. Táto izba má vlastnú štandardne vybavenú kúpelňu s WC. Taktiež vnútorné vybavenie je praktické a pohodlné, plne slúžiace k spokojnosti našich hostí.

izba c 3 n01 izba c 3 n02 izba c 3 n03

Izba č. 4 je 3-lôžková izba s manželským dvojlôžkom a jednou posteľou zvlášt. Kúpeľna a WC sú samostatnou súčasťou izby. Štandardné vybavenie izby zahŕňa písací a TV stôl, kreslo a 3-dielnu skriňu.

izba c 4 n03 izba4 2012 1 izba4 2012 2

Izba č. 5 je trojposteľová izba s oddelenými lôžkami, s jednou posteľou zvlášť a štandardným vybavením. Táto izba má svoju kúpeľňu na chodbe ihneď oproti dverám izby. Hosťom sú k dispozícii pre užívanie župany.

izba5 2012 1 izba5 2012 2 izba5 2012 3

Apartmán č. 6 je veľkou svetlou izbou s kúpeľňou vo vnútri izby, manželskou dvojposteľou (v prípade potreby s možnosťou 3. postele) a pekným výhľadom na časť obce a okolie. Priestor vyplňuje okrem štandardného nábytku pohodlná sedacia súprava, v prípade potreby môže slúžiť ako 3. lôžko.

izba6 7 izba6 6 izba6 4

Všetky izby sú dostatočne veľké a nie je problém v prípade potreby do nich umiestniť prístelku a tým zvýšiť celkovú kapacitu miest z 15 na 20 lôžok.

Spoločné priestory

Na prízemí penziónu sa nachádza veľká obývacia miestosť (40 m2), ktorá je rozdelená na spoločenskú (sedaciu) a jedálenskú časť s kapacitou 16 miest, kapacitu ktorej je možné rozšíriť na 20.

Hneď vedľa obývacej miestnosti je kompletne vybavená kuchynka, kde si hostia môžu čokoľvek pripraviť (sporák, chladnička, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, varná kanvica, hriankovač a kompletné vybavenie kuchynským riadom).

V chladnom období zahreje posedenie pri krbe, ktorý sa nachádza v strede spoločenskej miestnosti.

obyvacka2 obyvacka3 kuchyna

penzion th