kapacita wifi parking tv

O penzióne Villa Agnes

foto o penzionePenzión Agnes nájdete v obci Smolenice na úpätí malebných Malých Karpát a na dohľad zo smolenického zámku. Nachádza sa iba 5 minút pešej chôdze od centra obce, kde nájdete množstvo reštaurácií, banky, poštu, lekáreň, potraviny a iné obchody, rovnako tak dobré dopravné spojenie.

Penzión Agnes Vám ponúka ubytovanie v dvoch 2-posteľových, dvoch 3-posteľových izbách, jednej 4-lôžkovej izbe a jednom trojlôžkovom apartmáne. V trojlôžkových izbách je možnosť využitia prísteliek.

Celková kapacita penziónu je 17 lôžok, v prípade navýšenia o prísteľky sa kapacita zvýši na 19 lôžok.

Izby sú štandardne vybavené kúpelňou a účelným a pohodlným nábytkom. Každá izba má LCD televízor. Apartmán je navyše vybavený komfortným sedacím nábytkom.

Hostia môžu bez obmedzenia využívať jedálenskú časť obývacej miestnosti pre raňajky a tiež spoločenskú miestnosť s krbom a TV.
V celom penzióne je taktiež bezplatný prístup na internet prostredníctvom wi-fi pripojenia.

Vo vonkajšom areáli penziónu v uzavretom dvore sa nachádza letná terasa so záhradným sedením a grilom. Pre cykloturistov nie je problém uskladniť ich bicykle v priestoroch penziónu. Parkovacie miesta sú súčasťou priestorov penziónu.V interiéroch penziónu je zakázané fajčiť, no fajčiari majú k dispozícii priestory letnej terasy.

Penzión ponúka svoje služby celoročne aj pre Vaše dovolenky a víkendy. Obec Smolenice je ideálne umiestnená v centre Malých Karpát z hľadiska turistiky a cykloturistiky. Návšteva zámku alebo jaskyne Driny v sezónnom období, ako aj okolia plného zaujímavostí, je krásnym zážitkom. Nesmiete vynechať ani návštevu blízkeho hradu Červený kameň a na Vínnej ceste veľa vinohradov a pivníc, kde sa pije prekrásne vínečko, víínkoó...

Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme Vám pekné dni a noci strávené v našom penzióne.